Kontakty

kontakty

 

Adresa

Penzion Panský dům
Náměstí 22
262 42 Rožmitál pod Třemšínem

 

Kontakty

Telefon: +420 734 435 295
Email: info@panskydumrozmital.cz

 

Kudy k nám

Vlakem - stanice Rožmitál pod Třemšínem je vzdálena 1,7 km a leží na železniční trase Březnice – Rožmitál pod Třemšínem.

 

Provozovatel

Arcibiskupství pražské
Hradčanské náměstí 56/16
119 02 Praha 1 - Hradčany

IČ: 00445100
DIČ: CZ 00445100

Webová stránka Arcibiskupství pražského

 

Naši partneři

POZNEJBRDY.cz má sloužit jako studnice informací a tipů na výlety pro všechny, kteří se do Brd chystají. Je určena pro turisty i pro místní, které zajímá, kde mohou aktivně trávit volný čas, nebo si chtějí jen rozšířit obzory či se vydat na zajímavá místa, která mají za humny a třeba o nich ani nevědí.


ObjevBrdy.cz je portál, který představuje CHKO Brdy ze všech stran – pěšky, na kole, během. Je určen pro všechny, kdo hledají ubytování v Brdech, zajímají se o turistické trasy, či chtějí projet Brdy na kole. Na webu ObjevBrdy.cz najdou rozsáhlou databázi výletů a tras včetně mapy a fotografií míst v CHKO Brdy, která stojí za vidění.


Město Rožmitál pod Třemšínem je vzdáleno 80 km jihozápadně od Prahy a 17 km od Příbrami. Ve Starém Rožmitále stojí od nepaměti farní kostel Povýšení sv. Kříže s unikátními varhanami z roku 1750, na něž v letech 1788 - 1815 hrával Jakub Jan Ryba. Zde pravděpodobně roku 1796 zazněla poprvé jeho slavná Česká mše vánoční „Hej mistře“. Městu vévodí renesanční zámek, v minulosti majetek slavných Lvů z Rožmitála.


Biskupství českobudějovické je úřad spravující českobudějovickou diecézi. Spolu s metropolitní pražskou arcidiecézí a litoměřickou, královéhradeckou a plzeňskou diecézí tvoří Českou církevní provincii.

Diecéze byla založena bulou papeže Pia VI. 20. září 1785 a jejím prvním biskupem byl Jan Prokop Schaaffgotsche.


Najdete zde veškeré informace o půjčovně ekola Brdy.
Dále si zde můžete přečíst stručné informace o turisticky zajímavých místech v CHKO Brdy a nejbližším okolí i o možnostech stravování a ubytování.


KAISER s.r.o. je společnost, jejímiž podnikatelskými aktivitami je pilařská výroba, manipulace se dřevem a obchod se dřevem v areálu pily v Rožmitále pod Třemšínem. Dále se zaměřuje na podnikání v lesnictví a služby.


Naše rodina je pestrý a tradiční rodinný časopis (VIP osobnosti, zajímavá řemesla, fotoreportáže, poradna o zdraví, zdravá a chutná kuchyně, romány na pokračování, kulturní novinky, móda, cestování, zajímavosti, stránka Klubu Receptáře, umění, architektura, víra, rodinný kaleidoskop, herbář, křížovky, soutěže), který je zaměřený na starší čtenáře spíše na venkově, ale nejen na ně.


Kudyznudy.cz - tipy na výlet


Kontaktujte nás* Povinné údaje

Zpráva:*
Vaše jméno:*
E-mail:*
Telefon:
-
Opište znaky:

Web developed by DeeDesign