Rezervace

Vážení hosté, v návaznosti na aktuální situaci a stále přísnější opatření vlády proti šíření koronaviru jsme nuceni mít náš penzion do ODVOLÁNÍ ZAVŘENÝ. A i když nás to velmi mrzí, věříme, že situaci pochopíte. Prozatím si můžete na našich webových stránkách přečíst něco z historie Rožmitálu pod Třemšínem. Text je použit z nové knížky Poutní místa středních Čech, která je k dispozici na e-shopu.

 


 

Rezervace ubytování v Penzionu Panský dům

Pro rezervaci nás prosím kontaktujte na emailové adrese info@panskydumrozmital.cz, telefonním čísle +420 734 435 295 nebo vyplňte následujícíc formulář.

OBSAZENÉ TERMÍNY: 
3.-4. 4. 2020
24. a 25. 4. 2020
30. 4. - 2. 5. 2020
15. a 16. 5. 2020
22. - 24. 5. 2020

* Pro rezervaci zaškrtněte vybrané dny a vyplňte formulář

Nahrává se kalendář...
Powered by Booking Calendar

Kapacita Panského domu Rožmitál pod Třemšínem je 45 hostů. Celkem je v penzionu 20 pokojů, všechny mají vlastní sociální zařízení, TV a wifi a jsou nekuřácké. Jeden dvoulůžkový pokoj je bezbariérový.

V ceně pobytu je snídaně, úschovna kol a lyží a uzavřené parkoviště. Pro odpočinek hostů je připraveno letní venkovní posezení, koutek pro děti, půjčovna kol, stolní fotbálek a společenské hry.

Cykloturistika v letních měsících, lyžování a běžky v zimě. Okolní příroda nabízí řadu možností, jak strávit aktivní dovolenou. Své si najdou i vyznavači církevní turistiky. Vydejte se po nových turistických trasách, cyklostezkách či běžeckých trasách do nově otevřeného vojenského prostoru CHKO Brdy.