Fotogalerie

Virtuální prohlídka

Pokoje

Ubytování v Rožmitále pod Třemšínem, kapacita 45 osob, 20 nekuřáckých pokojů. Vlastní sociální zařízení, TV a wifi na každém pokoji. Bezbariérové ubytování v jednom pokoji.

Interiéry

Ubytování pro jednotlivce i firmy v Rožmitále pod Třemšínem, využitelné také pro školení a svatby. Společenská a školící místnost, vlastní kaple. Letní venkovní posezení, nově zařízená jídelna, půjčovna kol, piano a společenské hry.

Exteriér penzionu

Ubytování v historickém domě z roku 1565, v samém centru Rožmitálu pod Třemšínem. Nádherný výhled z okna na náměstí a na kostel sv. Jana Nepomuckého. Ideální výchozí bod na výlety. Penzion byl v roce 2015 kompletně zrekonstruován s podporou Evropských strukturálních fondů (ROP Střední Čechy).

Okolí Rožmitálu

Cykloturistika, běžecká turistika, církevní turistika. V okolí jsou krásné cyklotrasy a běžkařské trasy. Zajímavé výlety po okolních památkách a muzeích či krásné přírodě nově otevřeného CHKO Brdy.

Jak jsme před lety opravovali

V roce 2015 prošel celý objekt rozsáhlou rekonstrukcí, s níž pomohly Evropské strukturální fondy, konkrétně Regionální operační program Střední Čechy. Na fotkách se můžete podívat na průběh rekonstrukce, původní stav a proměnu areálu v půvabné místo pro odpočinek i zábavu.