Penzion Panský dům v Rožmitále pod Třemšínem

 

 

DSC_6528-Pano-EditPenzion Panský dům***, se nachází v historickém centru malebného města Rožmitál pod Třemšínem.

Svou polohou je ideálním místem pro výlety po okolních památkách a muzeích či krásné přírodě nově otevřeného vojenského prostoru CHKO Brdy.

Penzion v Rožmitálu pod Třemšínem ubytuje až 45 hostů, všech 20 pokojů má vlastní sociální zařízení, TV a wifi a jsou nekuřácké. Jeden dvoulůžkový pokoj je bezbariérový. V ceně pobytu je snídaně, úschovna kol a lyží a uzavřené parkoviště.

Pro odpočinek hostů je připraveno letní venkovní posezení, koutek pro děti, půjčovna kol, stolní fotbálek a společenské hry. U nás najdete skvělé ubytování v Rožmitálu pod Třemšínem.

Ocenění

Na serveru Booking.com nás „oznámkovalo“ již 65 hostů. Nesmírně si vážíme tak kladného hodnocení 9,6/10 a i nadále budeme dělat vše pro Vaši naprostou spokojenost. Těšíme se na Vás!

„Naprosto vyjímečné“

Naši hosté nás v roce 2017 ohodnotili za naše služby krásným hodnocením na portálu SvětUbytování.cz známkou 9,7/10. Nesmírně si toho vážíme a budeme i nadále dělat vše ke spokojenosti našich milých hostů.

„Vynikající hodnocení“
Rezervovat ubytování

TOP 3 DLE NAŠICH SPOKOJENÝCH HOSTŮ

 

 

Božský klid
Pohodlné postele
Zatemňovací závěsy

Hodnocení našich hostů

Personál byl velice vstřícný. I když v penzionu není restaurace, mohli jsme pro večerní setkání použít jídelnu, v níž byly k dispozici sklenky na víno a na čaj, čajová konvice a výběr několika druhů čaje.

„Spokojenost“ Jiří

Klidné místo, ubytování velmi příjemné, dostatečně prostorné, čisté, chutná snídaně.

„Naprosto výjimečné“ Monika

Velice příjemné prostředí, prosté, funkční a čisté. Vstřícná a usměvavá paní recepční, dobrá snídaně, klid a mír. Perfektně naplňují svůj slogan „Přijeďte, dáme vám pokoj“.

„Příště znovu!“ Spokojený
Prohlídněte si všechna hodnocení

 

 

Město Rožmitál pod Třemšínem

 

...leží v jihozápadní části Brd 17 km od Příbrami.

Rozprostírá se v krásném údolí na úpatí vrchu Třemšína (827 m) a nabízí mnoho zajímavých památek a míst k vidění.

Město je spojeno s hudebním skladatelem Jakubem Janem Rybou, který zde roku 1796 poprvé zahrál v místním farním kostele Povýšení sv. Kříže slavnou Českou mši vánoční.

Za návštěvu stojí také barokní kostel sv. Jana Nepomuckého nebo alej Johanky z Rožmitálu. Městu vévodí renesanční zámek, v minulosti majetek slavných Lvů z Rožmitála, který je však pro veřejnost uzavřen.

 

Kontaktujte nás* Povinné údaje

Zpráva:*
Vaše jméno:*
E-mail:*
Telefon:
-
Opište znaky: