Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Dárkový poukaz na pobyt u nás? Není problém!

Pokud jste malebné městečko Rožmitál pod Třemšínem již navštívili, nedivili bychom se, kdybyste se chtěli vrátit. Až už Vás zaujala kouzelná historie, nádherné lesy a příroda nebo prostory Panského domu pro různorodé účely. Přes hlavní sezónu si u nás lebedí cyklisti, kteří vyjíždí do okolí, ale i školy nebo různé zájmové skupiny. Proč se jim u nás tak líbí? Včetně útulných pokojů nabízíme prostory jídelny, kde Vám na Vaše přání připravíme snídani formou švédských stolů, ale jsme schopni zajistit i polopenzi / plnou penzi. Dále máme k dispozici jednu učebnu s projektorem, kde můžete pořádat porady nebo jiné aktivity.

Co dalšího můžete v Rožmitále vidět?

V zimním i letním období nabízí Rožmitál a jeho blízké okolí mnoho možností. Jak už jsme zmínili, líbí se u nás cyklistům a také turistům. Tyto aktivity můžete spojit i s historií a jít například po stopách J.J. Ryby, našeho nejznámějšího učitele a skladatele. Že jste o jméně neslyšeli? Svatá mše vánoční Hej mistře, vstaň mistře je jeho nejslavnějším dílem a můžete ji slyšet na Vánoce napříč celou republikou, včetně kostela Povýšení sv. Kříže ve Starém Rožmitále. Ve městě se můžete podívat k zámku, do zámecké zahrady a projít se až do aleje Johanky z Rožmitálu, kde se nachází i cvočkařské muzeum.

Příbramsko

Kousek od Rožmitálu pod Třemšínem se nachází město Příbram. Tam můžete zavítat na Svatou horu, jedno z nejznámějších putovních míst v Česku nebo například do hornického muzea, jenž podtrhuje velmi důležitou část historie příbramska. Pokud odpustíme od historie a kultury, je zde i plavecký bazén, kino, divadlo, fitko a další zařízení, kde můžete trávit volný čas.

Dárkový poukaz na pobyt

Jestliže máte o dárkový poukaz zájem, ať už pro sebe nebo své známé, ozvěte se nám na e-mail info@panskydumrozmital.cz.